POLİS HAFTASI MİNİK KRAMPONLAR FUTBOL TURNUVASINDA İLK DÜDÜK ÇALDI

Polis Haftası etkinlikleri kapsamında Minik Kramponlar Futbol Turnuvası İlçe Kaymakamımız Tuncay AKKOYUN ve Cumhuriyet Başsavcımız Yunus Feryat SORGUT tarafından yapılan santra vuruşu ile başladı

26 MART 2018
HABERİNFOTOĞRAFLARI

Açılış programına İlçe Kaymakamımız Tuncay AKKOYUN, Cumhuriyet Başsavcısı Yunus Feryat SORGUT, İlçe Emniyet Müdürü Hakan AŞIK, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürümüz Cengizhan FİRİK, İlçe Milli Müdürü Kürşat BAYAZIT, Gençlik Merkezi Müdürü Ahmet YILMAZ ve okul müdürleri katıldı.

Açılış konuşmasını yapan İlçe Kaymakamımız Sayın Tuncay AKKOYUN : " 12 takım ve 150 sporcunun katıldığı bu turnuvada tüm katılımcılara böyle organizasyonlara katılımın önemli olduğunu söyledi ve tüm okullara teşekkür etti." Daha sonra turnuvaya katılan tüm takımlara katılımlarından dolayı teşekkür plaketi takdim etti.

Toplam 12 takımın katıldığı ve hafta boyunca sürecek turnuvaya yaklaşık 150 sporcu katılacak. Turnuvada dereceye giren takımlarımıza ödül olarak forma takımı,madalya ve başarı belgesi Polis Haftası Kutlama programında verilecek.