KOŞABİLİYORKEN KOŞ PROJESİ KAPSAMINDA ELBİSTAN’A 2 ÖDÜL BİRDEN

Spor Genel Müdürlüğümüz tarafından yürütülen #KoşabiliyorkenKoş projesi kapsamında 81 İl Müdürü ve 1 İlçe Müdürünün katıldığı toplantıda Elbistan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü olarak, hem tek İlçe hem de 2 ödül alan tek İlçe olması sebebiyle büyük takdir topladı. Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan ve Genel Müdür Yardımcılarının 81 İl müdürü ile katıldığı toplantıda ödülü, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürümüz Cengizhan FİRİK aldı.

2 MAYIS 2018
HABERİNFOTOĞRAFLARI
Spor Genel Müdürlüğümüz tarafından yürütülen <span aria-label="konu etiketi" class="_58cl _5afz" style="unicode-bidi: isolate; font-family: inherit;">#KoşabiliyorkenKoşprojesi kapsamında 81 İl Müdürü ve 1 İlçe Müdürünün katıldığı toplantıda Elbistan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü olarak, hem tek İlçe hem de 2 ödül alan tek İlçe olması sebebiyle büyük takdir topladı. Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan ve Genel Müdür Yardımcılarının 81 İl müdürü ile katıldığı toplantıda ödülü, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürümüz Cengizhan FİRİK aldı. 
İlçe Müdürümüz Cengizhan FİRİK: "Bizlere bu ödülü layık gören büyüklerimize ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" dedi.